Podkład dla cery suchej

podkład do twarzy Loreal True Match - zdjęcieMakijaż skóry suchej powinien uwzględniać jej specyficzne potrzeby. Potrzebuje ona przede wszystkim ogromnej dawki nawilżenia.

Zaczynając makijaż należy uprzednio skórę dobrze nawilżyć. Dzięki temu zabiegowi będzie ona wglądała na zadbaną przez cały dzień.

Kolejnym krokiem w wykonywaniu makijażu skóry suchej powinien być dobór odpowiedniego podkładu. Posiadaczki cery skłonnej do przesuszania powinny unikać podkładów matujących. Właściwym rozwiązaniem będzie wybór podkładu rozświetlającego o dodatkowych właściwościach nawilżających. W większości wypadków dobrze sprawdzi się znany już na polskim rynku podkład Loreal True Match. Będzie on dobrze spełniał powyższe warunki.

Dobrym sposobem na wykonanie naturalnie wyglądającego makijażu jest nałożyć na twarz kosmetyk nawilżający za pomocą pędzla, który zostanie następnie użyty do aplikacji podkładu. Dzięki temu zabiegowi podkład będzie się lepiej rozprowadzał, co jest szczególnie istotne dla skóry suchej.

Podkład firmy Loreal zapewni skórze lekko błyszczące wykończenie, co da optyczny efekt nawilżenia twarzy.

Podkład dzięki dobrym właściwościom kryjącym z łatwością pokryje wszelkie zaczerwienienia i popękane naczynka tak charakterystyczne dla suchej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *