Nowoczesne lakiery do paznokci

Obecnie wielu osobom nie wystarcza lakier, który wytrzymuje na paznokciach tylko przez kilka dni. Dlatego taką furorę robią obecnie lakiery hybrydowe. Warto również dowiedzieć się o innych możliwościach trwałego koloru.

Lakiery hybrydowe do paznokci to produkt, który ma na celu nałożenie długotrwałego koloru. Taki lakier nie tylko długo się utrzymuje, ale również nieco chroni paznokieć przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jego jedyną wadą jest proces zdejmowania – lakieru tego typu nie da się zmyć standardowym zmywaczem, potrzebny jest preparat na bazie acetonu. Mimo to osoby, które lubią być aktywne, a przy tym nie chcą rezygnować z pięknego wyglądu paznokci docenią manicure tego typu.

Inną możliwością uzyskania trwałego koloru jest lakier do paznokci zawierający tytan. Ta metoda, w przeciwieństwie do „hybrydy”, ma nie tylko zapewniać trwałość koloru, ale również odżywiać paznokcie. Dzieje się tak, ponieważ pod kolor nałożona zostaje swego rodzaju baza, która ułatwia malowanie oraz zawiera cenne składniki odżywcze. Zmywanie takiego lakieru do paznokci nie musi być tak drastyczne jak w przypadku lakieru hybrydowego, ponieważ można zmyć tylko warstwę koloru. Baza pozostaje nietknięta, przez co paznokieć nie jest tak narażony na uszkodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *