Największe zalety szczotki Tangle Teezer

Czym jest szczotka Tangle Teezer i dlaczego w tak szybkim tempie zyskała tak wielu fanów? Jakie są jej sekrety, a przede wszystkim, w jaki sposób używać jej poprawnie, tak, aby spełniała ona swoje podstawowe funkcje?

Jakie zalety ma Tangle Teezer?

Producenci tej szczotki obiecują nam przede wszystkim doskonałe rozczesywanie włosów, bez możliwości wyrywania ich. Dlatego też Tangle Teezer jako sprawdzona szczotka do włosów, okrzyknięty został innowacyjną szczotką wszech czasów. Przecież każda posiadaczka długich włosów marzy o tym, aby rozczesywać je bez strachu o to, że większość ich pozostanie na szczotce podczas czesania. Wspominana szczotka obiecuje swoim użytkowniczkom to, że rozczesuje nawet bardzo długie włosy w sposób delikatny i zapobiega ich kołtunieniu. Z całą pewnością jest to nowość na rynku, ponieważ jest to pierwsza plastikowa szczotka, która mimo wszystko nie wyrywa włosów podczas ich rozczesywania.

Zdumiewające jest więc to, z jaką łatwością szczotka przesuwa się po włosach. Tak naprawdę wystarcza kilka przeciągnięć po całej długości włosów, aby zauważyć, jak gładkie i proste się stały. Dodatkowo producenci obiecują, że szczotka nie łamie włosów i sprawia, że odrastają one szybciej i w widocznie lepszej kondycji. Z całą pewnością jest to przełomowy produkt, jeśli chodzi o produkty do rozczesywania włosów. Tangle Teezer można używać, zarówno na wilgotnych, jak i na suchych włosach. W żadnym przypadku nie powinien on ich łamać, czy sprawiać, że będą się mocniej plątać. Szczotkę tego typu powinno wymieniać się przynajmniej raz na pół roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *